Deuter Alproof Lite 20 SL cinnamon/black - lavínový batoh
Kód: SURDUTTPO0330Podrobný popis
Deuter Alproof Lite 20 SL cinnamon/black - lavínový batoh| Airbag | Áno |
| Sfarbenie | Jednofarebné |
| SOS štítok | Áno |
| Vonkajšie vrecká | Predné vrecko, Postranné vrecko, Bedrový pás s vreckom, Zadné vrecko |
| Maximálna výška používateľa | 178 cm |
| Remienky na nosenie | Skateboard, Lyže |
| Štýl | Šport |
| Typ batohu | Batoh |
| Bezpečnostná píšťalka | Áno |
| Hlavná farba produktu | Žltá, Grafit |
| Montáž krompáč | Áno |
| Ramenný popruh | Áno |
| Vrecká na zips | Áno |
| Minimálna výška používateľa | 158 cm |
| Odporúčané pohlavia | Žena |
| Hrudníkový popruh | Áno |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 190 mm |
| Hmotnosť bez airbagu | 1,26 kg |
| Šírka | 290 mm |
| Hlasitosť | 20 L |
| Materiál | Polyamid |
| Množstvo | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051141992 |
| Airbag: | Áno |
| Sfarbenie: | Jednofarebné |
| SOS štítok: | Áno |
| Vonkajšie vrecká: | Predné vrecko, Postranné vrecko, Bedrový pás s vreckom, Zadné vrecko |
| Maximálna výška používateľa: | 178 cm |
| Remienky na nosenie: | Skateboard, Lyže |
| Štýl: | Šport |
| Typ batohu: | Batoh |
| Bezpečnostná píšťalka: | Áno |
| Hlavná farba produktu: | Žltá, Grafit |
| Montáž krompáč: | Áno |
| Ramenný popruh: | Áno |
| Vrecká na zips: | Áno |
| Minimálna výška používateľa: | 158 cm |
| Odporúčané pohlavia: | Žena |
| Hrudníkový popruh: | Áno |
| Výška: | 500 mm |
| Hĺbka: | 190 mm |
| Hmotnosť bez airbagu: | 1,26 kg |
| Šírka: | 290 mm |
| Hlasitosť: | 20 L |
| Materiál: | Polyamid |
| Množstvo: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
