Deuter Belt I ľadvinková taška Ripstop Modrá
Kód: SURDUTTPO0033Podrobný popis
Deuter Belt I ľadvinková taška Ripstop Modrá| Počet držadiel | 1 |
| Sfarbenie | Jednofarebné |
| Hlavná farba produktu | Modrá |
| Materiál | Ripstop |
| Typ uzáveru | Zips |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Hlasitosť | 1,5 L |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Hmotnosť | 110 g |
| Šírka | 23 mm |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051117324 |
| Počet držadiel: | 1 |
| Sfarbenie: | Jednofarebné |
| Hlavná farba produktu: | Modrá |
| Materiál: | Ripstop |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Hlasitosť: | 1,5 L |
| Výška: | 140 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Hmotnosť: | 110 g |
| Šírka: | 23 mm |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
