DEUTER Drypack Pro 20 atlantska vodoodporna vrečka
Kód: SURDUTTPO0244Podrobný popis
DEUTER Drypack Pro 20 atlantska vodoodporna vrečka| Materiál | 420D nylon laminovaný s TPU fóliou |
| Odolný proti vode | Áno |
| Neobsahuje | PFAS |
| Tvar | Oválny |
| Farba | Modrá |
| Hmotnosť | 160 g |
| Hĺbka | 500 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Kapacita | 20 L |
| Výška | 300 mm |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051157726 |
| Materiál: | 420D nylon laminovaný s TPU fóliou |
| Odolný proti vode: | Áno |
| Neobsahuje: | PFAS |
| Tvar: | Oválny |
| Farba: | Modrá |
| Hmotnosť: | 160 g |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Šírka: | 180 mm |
| Kapacita: | 20 L |
| Výška: | 300 mm |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
