Deuter Trail PRO 31 SL Dámsky turistický batoh Čierna
Kód: SURDUTTPO0294Podrobný popis
Deuter Trail PRO 31 SL Dámsky turistický batoh Čierna| Pláštenka | Áno |
| Vonkajšie vrecká | Predné vrecko, Postranné vrecko, Bedrový pás s vreckom |
| Sfarbenie | Jednofarebné |
| Typ uzáveru | Sťahovacie lanko, Uzatvorenie na sponu, Zips |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Hrudníkový popruh | Áno |
| Minimálna výška používateľa | 158 cm |
| Odporúčané pohlavia | Žena |
| Vrecká na zips | Áno |
| Maximálna výška používateľa | 178 cm |
| Šírka | 300 mm |
| Dĺžka | 590 mm |
| Hĺbka | 190 mm |
| Hmotnosť | 1,43 kg |
| Hlasitosť | 31 L |
| Materiál | Recyklovaný materiál |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051171883 |
| Pláštenka: | Áno |
| Vonkajšie vrecká: | Predné vrecko, Postranné vrecko, Bedrový pás s vreckom |
| Sfarbenie: | Jednofarebné |
| Typ uzáveru: | Sťahovacie lanko, Uzatvorenie na sponu, Zips |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Hrudníkový popruh: | Áno |
| Minimálna výška používateľa: | 158 cm |
| Odporúčané pohlavia: | Žena |
| Vrecká na zips: | Áno |
| Maximálna výška používateľa: | 178 cm |
| Šírka: | 300 mm |
| Dĺžka: | 590 mm |
| Hĺbka: | 190 mm |
| Hmotnosť: | 1,43 kg |
| Hlasitosť: | 31 L |
| Materiál: | Recyklovaný materiál |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
