Deuter Waldfuchs 10 Detský turistický batoh, zelený
Kód: SURDUTTPO0286Podrobný popis
Deuter Waldfuchs 10 Detský turistický batoh, zelený| Typ batohu | Batoh na bežné nosenie |
| Minimálna výška dieťaťa | 98 cm |
| Farba názov | Linden-cactus |
| Veková skupina spotrebiteľov | Detské |
| Hlavná farba produktu | Zelená |
| Maximálne zaťaženie | 3 kg |
| Maximálna výška dieťaťa | 130 cm |
| Sfarbenie | Obrázok |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Šírka | 210 mm |
| Hmotnosť | 370 g |
| Hlasitosť | 10 L |
| Hĺbka | 140 mm |
| Dĺžka | 350 mm |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051167947 |
| Typ batohu: | Batoh na bežné nosenie |
| Minimálna výška dieťaťa: | 98 cm |
| Farba názov: | Linden-cactus |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Detské |
| Hlavná farba produktu: | Zelená |
| Maximálne zaťaženie: | 3 kg |
| Maximálna výška dieťaťa: | 130 cm |
| Sfarbenie: | Obrázok |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Šírka: | 210 mm |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Hlasitosť: | 10 L |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
