Deuter Waldfuchs 10 Detský turistický batoh Blue
Kód: SURDUTTPO0289Podrobný popis
Deuter Waldfuchs 10 Detský turistický batoh Blue| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Typ batohu | Batoh na bežné nosenie |
| Maximálna výška dieťaťa | 130 cm |
| Minimálna výška dieťaťa | 98 cm |
| Sfarbenie | Obrázok |
| Veková skupina spotrebiteľov | Detské |
| Hlavná farba produktu | Modrá |
| Maximálne zaťaženie | 3 kg |
| Hmotnosť | 370 g |
| Dĺžka | 350 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Hlasitosť | 10 L |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051167978 |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Typ batohu: | Batoh na bežné nosenie |
| Maximálna výška dieťaťa: | 130 cm |
| Minimálna výška dieťaťa: | 98 cm |
| Sfarbenie: | Obrázok |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Detské |
| Hlavná farba produktu: | Modrá |
| Maximálne zaťaženie: | 3 kg |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Šírka: | 210 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Hlasitosť: | 10 L |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
