Deuter Waldfuchs 14 Detský turistický batoh Blue
Kód: SURDUTTPO0318Podrobný popis
Deuter Waldfuchs 14 Detský turistický batoh Blue| Materiál | Polyester, Recyklovaný materiál |
| Sfarbenie | Obrázok |
| Typ batohu | Batoh na bežné nosenie |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 3 kg |
| Maximálna výška používateľa | 130 cm |
| Minimálna výška používateľa | 98 cm |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Hlavná farba produktu | Modrá |
| Nastaviteľný hrudný popruh | Áno |
| Hlasitosť | 14 L |
| Hĺbka | 170 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Hmotnosť | 390 g |
| Dĺžka | 370 mm |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051168005 |
| Materiál: | Polyester, Recyklovaný materiál |
| Sfarbenie: | Obrázok |
| Typ batohu: | Batoh na bežné nosenie |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 3 kg |
| Maximálna výška používateľa: | 130 cm |
| Minimálna výška používateľa: | 98 cm |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Hlavná farba produktu: | Modrá |
| Nastaviteľný hrudný popruh: | Áno |
| Hlasitosť: | 14 L |
| Hĺbka: | 170 mm |
| Šírka: | 220 mm |
| Hmotnosť: | 390 g |
| Dĺžka: | 370 mm |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
