Deuter Wash Bag I - skladacie kozmetické vrecko (Atlantic)
Kód: SURDUTTPO0358Podrobný popis
Deuter Wash Bag I - skladacie kozmetické vrecko (Atlantic)| Farba | Modrá |
| Typ uzáveru | Zips |
| Zavesiteľné | Áno |
| Farba názov | Atlantic |
| Vnútorná kapacita | 1 l |
| Hĺbka | 30 mm |
| Hmotnosť | 125 g |
| Výška | 150 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051180137 |
| Farba: | Modrá |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Farba názov: | Atlantic |
| Vnútorná kapacita: | 1 l |
| Hĺbka: | 30 mm |
| Hmotnosť: | 125 g |
| Výška: | 150 mm |
| Šírka: | 200 mm |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
