Deuter Wash Bag I - skladacie kozmetické vrecko (Caspia)
Kód: SURDUTTPO0359Podrobný popis
Deuter Wash Bag I - skladacie kozmetické vrecko (Caspia)| Farba | Bronzová |
| Typ uzáveru | Zips |
| Zavesiteľné | Áno |
| Farba názov | Caspia |
| Hĺbka | 30 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hmotnosť | 125 g |
| Vnútorná kapacita | 1 l |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051180144 |
| Farba: | Bronzová |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Farba názov: | Caspia |
| Hĺbka: | 30 mm |
| Šírka: | 200 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Hmotnosť: | 125 g |
| Vnútorná kapacita: | 1 l |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
