Deuter Wash Bag II - skladacie kozmetické vrecko (Black)
Kód: SURDUTTPO0355Podrobný popis
Deuter Wash Bag II - skladacie kozmetické vrecko (Black)| Typ uzáveru | Zips |
| Zavesiteľné | Áno |
| Farba | Čierna |
| Farba názov | Black |
| Vnútorná kapacita | 2,5 l |
| Hmotnosť | 220 g |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Upozornenia | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051180151 |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Farba názov: | Black |
| Vnútorná kapacita: | 2,5 l |
| Hmotnosť: | 220 g |
| Šírka: | 300 mm |
| Výška: | 190 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
