Deuter Wash Bag Kids - detská kozmetická taštička (Black/Bone)
Kód: SURDUTTPO0367Podrobný popis
Deuter Wash Bag Kids - detská kozmetická taštička (Black/Bone)| Bez PFAS | Áno |
| Farba názov | Black/Bone |
| Zavesiteľné | Nie |
| Typ uzáveru | Zips |
| Farba | Čierna, Krémová |
| Hmotnosť | 70 g |
| Výška | 120 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Vnútorná kapacita | 1 l |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051180199 |
| Bez PFAS: | Áno |
| Farba názov: | Black/Bone |
| Zavesiteľné: | Nie |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Farba: | Čierna, Krémová |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Výška: | 120 mm |
| Šírka: | 160 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Vnútorná kapacita: | 1 l |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
