Deuter Wash Bag Kids - detská kozmetická taštička (Blossom/Raspberry)
Kód: SURDUTTPO0366Podrobný popis
Deuter Wash Bag Kids - detská kozmetická taštička (Blossom/Raspberry)| Typ uzáveru | Zips |
| Farba | Červená |
| Farba názov | Blossom/Rasberry |
| Zavesiteľné | Nie |
| Bez PFAS | Áno |
| Šírka | 160 mm |
| Vnútorná kapacita | 1 l |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Hmotnosť | 70 g |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051180182 |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Farba: | Červená |
| Farba názov: | Blossom/Rasberry |
| Zavesiteľné: | Nie |
| Bez PFAS: | Áno |
| Šírka: | 160 mm |
| Vnútorná kapacita: | 1 l |
| Výška: | 120 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
