Deuter Wash Center I - kozmetička (Black)
Kód: SURDUTTPO0356Podrobný popis
Deuter Wash Center I - kozmetička (Black)| Farba názov | Black |
| Farba | Čierna |
| Typ uzáveru | Zips |
| Zavesiteľné | Áno |
| Výška | 220 mm |
| Vnútorná kapacita | 3 l |
| Hĺbka | 80 mm |
| Hmotnosť | 170 g |
| Šírka | 180 mm |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051180205 |
| Farba názov: | Black |
| Farba: | Čierna |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Výška: | 220 mm |
| Vnútorná kapacita: | 3 l |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Hmotnosť: | 170 g |
| Šírka: | 180 mm |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
