Deuter Wash Center I - Kozmetická taška (Atlantic-ink)
Kód: SURDUTTPO0362Podrobný popis
Deuter Wash Center I - Kozmetická taška (Atlantic-ink)| Zavesiteľné | Áno |
| Farba názov | Atlantic-ink |
| Farba | Modrá |
| Typ uzáveru | Zips |
| Počet vreciek | 3 vrecká/vreciek |
| Výška | 220 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Vnútorná kapacita | 3 l |
| Šírka | 180 mm |
| Hmotnosť | 170 g |
| Materiál | Polyester 150D |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051180212 |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Farba názov: | Atlantic-ink |
| Farba: | Modrá |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Počet vreciek: | 3 vrecká/vreciek |
| Výška: | 220 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Vnútorná kapacita: | 3 l |
| Šírka: | 180 mm |
| Hmotnosť: | 170 g |
| Materiál: | Polyester 150D |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
