Deuter Wash Center II - cestovná kozmetická taška (Atlantic-Ink)
Kód: SURDUTTPO0364Podrobný popis
Deuter Wash Center II - cestovná kozmetická taška (Atlantic-Ink)| Farba názov | Atlantic-ink |
| Zavesiteľné | Áno |
| Počet vreciek | 3 vrecká/vreciek |
| Typ uzáveru | Zips |
| Farba | Modrá |
| Vnútorná kapacita | 5 L |
| Hĺbka | 80 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Materiál | Polyester 150D |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051180243 |
| Farba názov: | Atlantic-ink |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Počet vreciek: | 3 vrecká/vreciek |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Farba: | Modrá |
| Vnútorná kapacita: | 5 L |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Šírka: | 220 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Materiál: | Polyester 150D |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
