Deuter Wash Center II - cestovná kozmetická taška (Caspia/raisin)
Kód: SURDUTTPO0365Podrobný popis
Deuter Wash Center II - cestovná kozmetická taška (Caspia/raisin)| Zavesiteľné | Áno |
| Typ uzáveru | Zips |
| Počet vreciek | 3 vrecká/vreciek |
| Farba | Bronzová |
| Farba názov | Raisin-caspia |
| Hmotnosť | 200 g |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 250 mm |
| Vnútorná kapacita | 5 L |
| Hĺbka | 80 mm |
| Materiál | Polyester 150D |
| Upozornenia | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051180250 |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Počet vreciek: | 3 vrecká/vreciek |
| Farba: | Bronzová |
| Farba názov: | Raisin-caspia |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Šírka: | 220 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Vnútorná kapacita: | 5 L |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Materiál: | Polyester 150D |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
