Gregory Targhee Dámsky turistický batoh 30 l S/M zelený
Kód: SURGRGTPO0164Podrobný popis
Gregory Targhee Dámsky turistický batoh 30 l S/M zelený| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Farba | Zelená |
| Aktivita | Turistika |
| Typ pohlavia | Žena |
| Farba názov | Emerald Teal |
| Šírka | 340 mm |
| Hĺbka | 290 mm |
| Hmotnosť | 1,44 kg |
| Výška | 580 mm |
| Hlasitosť | 30 L |
| Vonkajšie vrecká | Horné vrecko, Zadné vrecko |
| Materiál | Recyklovaný materiál, Polyester, Nylon, EVA pena, Legovaná oceľ |
| Opasok | Áno |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 5400520346476 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Farba: | Zelená |
| Aktivita: | Turistika |
| Typ pohlavia: | Žena |
| Farba názov: | Emerald Teal |
| Šírka: | 340 mm |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Hmotnosť: | 1,44 kg |
| Výška: | 580 mm |
| Hlasitosť: | 30 L |
| Vonkajšie vrecká: | Horné vrecko, Zadné vrecko |
| Materiál: | Recyklovaný materiál, Polyester, Nylon, EVA pena, Legovaná oceľ |
| Opasok: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
