Gregory Targhee Dámsky turistický batoh 30 l XS/S zelený
Kód: SURGRGTPO0165Podrobný popis
Gregory Targhee Dámsky turistický batoh 30 l XS/S zelený| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Farba názov | Emerald Teal |
| Aktivita | Turistika |
| Farba | Zelená |
| Typ pohlavia | Žena |
| Hlasitosť | 30 L |
| Výška | 550 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Hĺbka | 290 mm |
| Hmotnosť | 1,31 kg |
| Materiál | Nylon, EVA pena, Legovaná oceľ, Recyklovaný materiál, Polyester |
| Opasok | Áno |
| Vonkajšie vrecká | Zadné vrecko, Horné vrecko |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 5400520346483 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Farba názov: | Emerald Teal |
| Aktivita: | Turistika |
| Farba: | Zelená |
| Typ pohlavia: | Žena |
| Hlasitosť: | 30 L |
| Výška: | 550 mm |
| Šírka: | 340 mm |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Hmotnosť: | 1,31 kg |
| Materiál: | Nylon, EVA pena, Legovaná oceľ, Recyklovaný materiál, Polyester |
| Opasok: | Áno |
| Vonkajšie vrecká: | Zadné vrecko, Horné vrecko |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
