Gregory Targhee Turistický batoh 32 l červený
Kód: SURGRGTPO0161Podrobný popis
Gregory Targhee Turistický batoh 32 l červený| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Farba | Červená |
| Aktivita | Turistika |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 16 kg |
| Farba názov | Gamma Red |
| Výška | 600 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Hlasitosť | 32 L |
| Hĺbka | 290 mm |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Vonkajšie vrecká | Predné vrecko |
| Materiál | Recyklovaný materiál, Polyester, Nylon, EVA pena, Legovaná oceľ |
| Opasok | Áno |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 5400520339669 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Farba: | Červená |
| Aktivita: | Turistika |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 16 kg |
| Farba názov: | Gamma Red |
| Výška: | 600 mm |
| Šírka: | 250 mm |
| Hlasitosť: | 32 L |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Vonkajšie vrecká: | Predné vrecko |
| Materiál: | Recyklovaný materiál, Polyester, Nylon, EVA pena, Legovaná oceľ |
| Opasok: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
