Gregory Targhee Turistický batoh M/L 32 l Modrý
Kód: SURGRGTPO0158Podrobný popis
Gregory Targhee Turistický batoh M/L 32 l Modrý| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Aktivita | Turistika |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 16 kg |
| Farba názov | Alpine Blue |
| Farba | Modrá |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Šírka | 270 mm |
| Hlasitosť | 32 L |
| Výška | 650 mm |
| Hĺbka | 290 mm |
| Materiál | Polyester, Nylon, EVA pena, Legovaná oceľ, Recyklovaný materiál |
| Opasok | Áno |
| Vonkajšie vrecká | Predné vrecko |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 5400520346506 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Aktivita: | Turistika |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 16 kg |
| Farba názov: | Alpine Blue |
| Farba: | Modrá |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Šírka: | 270 mm |
| Hlasitosť: | 32 L |
| Výška: | 650 mm |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Materiál: | Polyester, Nylon, EVA pena, Legovaná oceľ, Recyklovaný materiál |
| Opasok: | Áno |
| Vonkajšie vrecká: | Predné vrecko |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
