Kozmetická taška - Deuter Wash Bag Tour III
Kód: SURDUTTPO0213Podrobný popis
Kozmetická taška - Deuter Wash Bag Tour III| Zavesiteľné | Áno |
| Počet vreciek | 3 vrecká/vreciek |
| Farba názov | Black |
| Typ uzáveru | Zips |
| Farba | Čierna |
| Vnútorná kapacita | 2 l |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Hmotnosť | 55 g |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051117973 |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Počet vreciek: | 3 vrecká/vreciek |
| Farba názov: | Black |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Farba: | Čierna |
| Vnútorná kapacita: | 2 l |
| Výška: | 100 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Hmotnosť: | 55 g |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
