Kozmetická taška - Deuter Wash Center Lite II
Kód: SURDUTTPO0226Podrobný popis
Kozmetická taška - Deuter Wash Center Lite II| Typ uzáveru | Zips |
| Farba názov | Black |
| Zavesiteľné | Áno |
| Farba | Čierna |
| Vnútorné vrecká | Vrecká zo sieťoviny, Vrecko na zips, Priehradky |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Vnútorná kapacita | 3 l |
| Hmotnosť | 80 g |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051118185 |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Farba názov: | Black |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Vnútorné vrecká: | Vrecká zo sieťoviny, Vrecko na zips, Priehradky |
| Výška: | 180 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Vnútorná kapacita: | 3 l |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
