Trekingový batoh - Gregory Juno 24 Vintage Blue
Kód: SURGRGTPO0037Podrobný popis
Trekingový batoh - Gregory Juno 24 Vintage Blue| Puzdro | Áno |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| Pláštenka | Áno |
| Materiál | EVA, Pena, Polyester, Nylon |
| Bezpečnostná píšťalka | Áno |
| Vonkajšie vrecká | Postranné vrecko x 2, Bedrový pás s vreckom, Predné vrecko, Horné vrecko |
| Reflexné prvky | Áno |
| Pútka na upevnenie turistického vybavenia | Áno |
| Typ pohlavia | Žena |
| Hlavná farba produktu | Modrá |
| Farba názov | Vintage Blue |
| Popruh cez hruď | Áno |
| Počet držadiel | 1 |
| Typ uzáveru | Zips |
| Bedrový pás | Áno |
| Držadlo | Áno |
| Vnútorné vrecká | Vrecká zo sieťoviny, Priestor pre hydratačný systém |
| Overall recycled content | 50% |
| Hĺbka | 300 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Vnútorná kapacita | 24 L |
| Výška | 520 mm |
| Hmotnosť | 880 g |
| Vetranie | Áno |
| Otvor pre vkladanie | Vršok |
| Umiestnenie priedušných častí | Zadné vypchávky |
| Chrbtový podporný systém | Áno |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 5400520150523 |
| Puzdro: | Áno |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| Pláštenka: | Áno |
| Materiál: | EVA, Pena, Polyester, Nylon |
| Bezpečnostná píšťalka: | Áno |
| Vonkajšie vrecká: | Postranné vrecko x 2, Bedrový pás s vreckom, Predné vrecko, Horné vrecko |
| Reflexné prvky: | Áno |
| Pútka na upevnenie turistického vybavenia: | Áno |
| Typ pohlavia: | Žena |
| Hlavná farba produktu: | Modrá |
| Farba názov: | Vintage Blue |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Počet držadiel: | 1 |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Bedrový pás: | Áno |
| Držadlo: | Áno |
| Vnútorné vrecká: | Vrecká zo sieťoviny, Priestor pre hydratačný systém |
| Overall recycled content: | 50% |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Šírka: | 280 mm |
| Vnútorná kapacita: | 24 L |
| Výška: | 520 mm |
| Hmotnosť: | 880 g |
| Vetranie: | Áno |
| Otvor pre vkladanie: | Vršok |
| Umiestnenie priedušných častí: | Zadné vypchávky |
| Chrbtový podporný systém: | Áno |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
