TURISTICKÝ BATOH DEUTER AC LITE 28 SL LAGOON-ATLANTIC
Kód: SURDUTTPO0151Podrobný popis
TURISTICKÝ BATOH DEUTER AC LITE 28 SL LAGOON-ATLANTIC| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Materiál | Polyester, Polyuretán (PU) |
| Pláštenka | Áno |
| SOS štítok | Áno |
| Popruh cez hruď | Áno |
| Typ uzáveru | Uzatvorenie na sponu, Zips |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| Lineárna hustota | 600 D |
| Montáž na prilbu | Áno |
| Aktivita | Turistika |
| Opasok | Áno |
| Hlavná farba produktu | Modrá |
| Vnútorné vrecká | Vrecko na mobilný telefón |
| Vonkajšie vrecká | Postranné vrecko, Horné vrecko |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Šírka | 300 mm |
| Hlasitosť | 28 L |
| Hĺbka | 240 mm |
| Výška | 560 mm |
| Hmotnosť | 970 g |
| Rozšíriteľné | Nie |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
| Typ rámčeka | Vnútorný rámček |
| Vetranie | Áno |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051157122 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Materiál: | Polyester, Polyuretán (PU) |
| Pláštenka: | Áno |
| SOS štítok: | Áno |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Typ uzáveru: | Uzatvorenie na sponu, Zips |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| Lineárna hustota: | 600 D |
| Montáž na prilbu: | Áno |
| Aktivita: | Turistika |
| Opasok: | Áno |
| Hlavná farba produktu: | Modrá |
| Vnútorné vrecká: | Vrecko na mobilný telefón |
| Vonkajšie vrecká: | Postranné vrecko, Horné vrecko |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Šírka: | 300 mm |
| Hlasitosť: | 28 L |
| Hĺbka: | 240 mm |
| Výška: | 560 mm |
| Hmotnosť: | 970 g |
| Rozšíriteľné: | Nie |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
| Typ rámčeka: | Vnútorný rámček |
| Vetranie: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
