Turistický batoh - Deuter Trail 25
Kód: SURDUTTPO0133Podrobný popis
Turistický batoh - Deuter Trail 25| Puzdro | Áno |
| Pútka na upevnenie turistického vybavenia | Áno |
| Popruh cez hruď | Áno |
| Materiál | Polyester, Polyamid (PA) |
| Typ uzáveru | Zips |
| Bedrový pás | Áno |
| Vonkajšie vrecká | Postranné vrecko x 2, Horné vrecko, Predné vrecko |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| Vnútorné vrecká | Priestor pre hydratačný systém, Vrecká zo sieťoviny, Vrecko pre mokré oblečenie |
| Počet držadiel | 1 |
| Držadlo | Áno |
| Typ pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Hlavná farba produktu | Modrá |
| Pláštenka | Áno |
| Farba názov | Wave-ivy |
| Šírka | 280 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hmotnosť | 1,02 kg |
| Vnútorná kapacita | 25 L |
| Vetranie | Áno |
| Otvor pre vkladanie | Vršok |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
| Umiestnenie priedušných častí | Polstrovanie chrbta, Bedrový pás, Ramenné popruhy |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051164182 |
| Puzdro: | Áno |
| Pútka na upevnenie turistického vybavenia: | Áno |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Materiál: | Polyester, Polyamid (PA) |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Bedrový pás: | Áno |
| Vonkajšie vrecká: | Postranné vrecko x 2, Horné vrecko, Predné vrecko |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| Vnútorné vrecká: | Priestor pre hydratačný systém, Vrecká zo sieťoviny, Vrecko pre mokré oblečenie |
| Počet držadiel: | 1 |
| Držadlo: | Áno |
| Typ pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Hlavná farba produktu: | Modrá |
| Pláštenka: | Áno |
| Farba názov: | Wave-ivy |
| Šírka: | 280 mm |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Výška: | 520 mm |
| Hmotnosť: | 1,02 kg |
| Vnútorná kapacita: | 25 L |
| Vetranie: | Áno |
| Otvor pre vkladanie: | Vršok |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
| Umiestnenie priedušných častí: | Polstrovanie chrbta, Bedrový pás, Ramenné popruhy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
