Addison 309015 taška na notebook 39,6 cm (15,6") Aktovka Čierna
Kód: MOBADITOR0171Podrobný popis
Addison 309015 taška na notebook 39,6 cm (15,6") Aktovka Čierna| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Vnútorné vrecká | Vrecko na dokumenty, Vrecko na mobilný telefón, Vrecko na kľúče |
| Ramenný popruh | Áno |
| Segment HP | Biznis |
| Kompatibilita značky | Každá značka |
| Typ krytu | Aktovka |
| Predné vrecko | Áno |
| Integrované priehradky | Áno |
| Vonkajšie vrecká | Zadné vrecko, Predné vrecko |
| Počet oddielov | 3 |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Počet predných vreciek | 3 |
| Kombinačné zámky | Nie |
| Odnímateľný popruh na plece | Áno |
| Držadlo | Áno |
| Materiál | Nylon |
| Priestor pre slúchadlá | Nie |
| Pláštenka | Nie |
| Zadné vrecko | Áno |
| Rozšíriteľné | Nie |
| Priehradka na tablet | Nie |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Priestor klávesnice | Nie |
| Množstvo | 1 |
| Hmotnosť | 940 g |
| Výška | 360 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 4897038304059 |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Vnútorné vrecká: | Vrecko na dokumenty, Vrecko na mobilný telefón, Vrecko na kľúče |
| Ramenný popruh: | Áno |
| Segment HP: | Biznis |
| Kompatibilita značky: | Každá značka |
| Typ krytu: | Aktovka |
| Predné vrecko: | Áno |
| Integrované priehradky: | Áno |
| Vonkajšie vrecká: | Zadné vrecko, Predné vrecko |
| Počet oddielov: | 3 |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 39,6 cm (15.6") |
| Počet predných vreciek: | 3 |
| Kombinačné zámky: | Nie |
| Odnímateľný popruh na plece: | Áno |
| Držadlo: | Áno |
| Materiál: | Nylon |
| Priestor pre slúchadlá: | Nie |
| Pláštenka: | Nie |
| Zadné vrecko: | Áno |
| Rozšíriteľné: | Nie |
| Priehradka na tablet: | Nie |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Priestor klávesnice: | Nie |
| Množstvo: | 1 |
| Hmotnosť: | 940 g |
| Výška: | 360 mm |
| Šírka: | 440 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
