DELL CP3724 40,6 cm (16") Batoh Čierna
Kód: MOBDELTOR0139Podrobný popis
DELL CP3724 40,6 cm (16") Batoh Čierna| Ochranné funkcie | Odpudzuje vodu |
| Materiál | Polyester |
| Množstvo | 1 |
| Vonkajšie vrecká | Postranné vrecko |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Vnútorné vrecká | Vrecko na dokumenty |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Držadlo | Áno |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 40,6 cm (16") |
| Typ krytu | Batoh |
| Overall recycled content | 100% |
| Kompatibilita značky | Univerzálne |
| Product made with recycled materials | Áno |
| Predné vrecko | Áno |
| Product recycled materials | Recyklovaný plast |
| Šírka | 310 mm |
| Rozmery miesta pre notebook | 270 x 25 x 400 mm |
| Hmotnosť | 500 g |
| Hĺbka | 140 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hlasitosť | 18 L |
| Recyklovaný obalový materiál | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 5902002322829 |
| Ochranné funkcie: | Odpudzuje vodu |
| Materiál: | Polyester |
| Množstvo: | 1 |
| Vonkajšie vrecká: | Postranné vrecko |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Vnútorné vrecká: | Vrecko na dokumenty |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Držadlo: | Áno |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 40,6 cm (16") |
| Typ krytu: | Batoh |
| Overall recycled content: | 100% |
| Kompatibilita značky: | Univerzálne |
| Product made with recycled materials: | Áno |
| Predné vrecko: | Áno |
| Product recycled materials: | Recyklovaný plast |
| Šírka: | 310 mm |
| Rozmery miesta pre notebook: | 270 x 25 x 400 mm |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Výška: | 440 mm |
| Hlasitosť: | 18 L |
| Recyklovaný obalový materiál: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
