NATEC Impala 2 35,8 cm (14.1") Obal s popruhom cez rameno Čierna, Šedá
Kód: MOBNATTOR0113Podrobný popis
NATEC Impala 2 35,8 cm (14.1") Obal s popruhom cez rameno Čierna, Šedá| Počet oddielov | 2 |
| Hlavná farba produktu | Šedá, Čierna |
| Držadlo | Áno |
| Ramenný popruh | Áno |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Predné vrecko | Áno |
| Kompatibilita značky | Univerzálne |
| Typ uzáveru | Zips |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 35,8 cm (14.1") |
| Materiál | Polyester |
| Typ krytu | Obal s popruhom cez rameno |
| Odnímateľný popruh na plece | Áno |
| Rozmery miesta pre notebook | 355 x 45 x 275 mm |
| Hmotnosť | 500 g |
| Výška | 305 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Šírka | 380 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 5901969445404 |
| Počet oddielov: | 2 |
| Hlavná farba produktu: | Šedá, Čierna |
| Držadlo: | Áno |
| Ramenný popruh: | Áno |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Predné vrecko: | Áno |
| Kompatibilita značky: | Univerzálne |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 35,8 cm (14.1") |
| Materiál: | Polyester |
| Typ krytu: | Obal s popruhom cez rameno |
| Odnímateľný popruh na plece: | Áno |
| Rozmery miesta pre notebook: | 355 x 45 x 275 mm |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Výška: | 305 mm |
| Hĺbka: | 55 mm |
| Šírka: | 380 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
