REBEL ACTIVE Zosilnená šikmá tréningová lavica s aretáciou nôh
Kód: SIFRELLAW0004Podrobný popis
REBEL ACTIVE Zosilnená šikmá tréningová lavica s aretáciou nôh| Ťahové cviky na ruky | Nie |
| Sklopný | Áno |
| Farba | Čierna |
| Trénovanie skupiny svalov | Biceps, Ramená, Hrudník, Triceps |
| Ťahové cviky na nohy | Nie |
| Šírka | 430 mm |
| Hmotnosť | 10,6 kg |
| Výška | 1360 mm |
| Hĺbka | 1130 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 12 kg |
| Hĺbka balenia | 320 mm |
| Výška balenia | 260 mm |
| Šírka balenia | 815 mm |
| Upozornenia | Always make sure the bench is set up steadily and on a flat surface before use., Do not exceed the maximum weight indicated by the manufacturer., Regularly check all parts of the bench to make sure they are secure and undamaged. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benches |
|---|---|
| EAN: | 5901890101288 |
| Ťahové cviky na ruky: | Nie |
| Sklopný: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Trénovanie skupiny svalov: | Biceps, Ramená, Hrudník, Triceps |
| Ťahové cviky na nohy: | Nie |
| Šírka: | 430 mm |
| Hmotnosť: | 10,6 kg |
| Výška: | 1360 mm |
| Hĺbka: | 1130 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 12 kg |
| Hĺbka balenia: | 320 mm |
| Výška balenia: | 260 mm |
| Šírka balenia: | 815 mm |
| Upozornenia: | Always make sure the bench is set up steadily and on a flat surface before use., Do not exceed the maximum weight indicated by the manufacturer., Regularly check all parts of the bench to make sure they are secure and undamaged. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
