LEGO STAR WARS 75192 MILÉNIOVÝ SOKOL
Kód: KLOLEGLEG0938Podrobný popis
LEGO STAR WARS 75192 MILÉNIOVÝ SOKOL| Odporúčaný vek | 16 rokov+ |
| Počet prvkov | 7541 |
| Návod | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie | 7 ks. |
| Séria | Star Wars™ |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 840 mm |
| Hĺbka balenia | 385 mm |
| Hmotnosť | 12,2 kg |
| Výška balenia | 460 mm |
| Šírka balenia | 533 mm |
| Výška | 210 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702015869935 |
| Odporúčaný vek: | 16 rokov+ |
| Počet prvkov: | 7541 |
| Návod: | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie: | 7 ks. |
| Séria: | Star Wars™ |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 840 mm |
| Hĺbka balenia: | 385 mm |
| Hmotnosť: | 12,2 kg |
| Výška balenia: | 460 mm |
| Šírka balenia: | 533 mm |
| Výška: | 210 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
