OMRON M2+ merilnik krvnega tlaka za nadlaket
Kód: UISOMRCIS0041Podrobný popis
OMRON M2+ merilnik krvnega tlaka za nadlaket| Väčšia manžeta k dispozícii | Áno |
| Jednotky miery | mmHg |
| Registre pamäte | 60 |
| Systolický krvný tlak | Áno |
| Model | Automatické |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Počet používateľov | 2 používateľ / -ov |
| Dátum | Áno |
| Farba | Biela |
| Funkcie rozprávania | Nie |
| Hmotnosť | 320 g |
| Veľkosť | 22 - 42 cm |
| Bluetooth | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Správa napájania | 4x 1,5V AA batérie |
| Podporované umiestnenie | Horné rameno |
| Typ displeja | LCD |
| Diastolický krvný tlak | Áno |
| Pamäťové sloty | Dual user mode: 2 x 60 memories |
| Meranie tepu | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| EAN: | 4015672114272 |
| Väčšia manžeta k dispozícii: | Áno |
| Jednotky miery: | mmHg |
| Registre pamäte: | 60 |
| Systolický krvný tlak: | Áno |
| Model: | Automatické |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Počet používateľov: | 2 používateľ / -ov |
| Dátum: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Funkcie rozprávania: | Nie |
| Hmotnosť: | 320 g |
| Veľkosť: | 22 - 42 cm |
| Bluetooth: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Správa napájania: | 4x 1,5V AA batérie |
| Podporované umiestnenie: | Horné rameno |
| Typ displeja: | LCD |
| Diastolický krvný tlak: | Áno |
| Pamäťové sloty: | Dual user mode: 2 x 60 memories |
| Meranie tepu: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
