Electrolux EES47400L Plne vstavaný 13 miest
Kód: AGDELCZMZ0184Podrobný popis
Electrolux EES47400L Plne vstavaný 13 miest| Automatické vypnutie | Áno |
| Počet pracích programov | 8 |
| Typ motora | Striedavý |
| Systém sušenia | AirDry |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Technológia prevodníka | Áno |
| Odložený štart (min) | 1 h |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Umývacie programy | Eko, Predopláchnutie, 120min, Quick 30min 40°C, Rýchly, AutoSense, 60min |
| Počet teplotných nastavení | 3 |
| Doba cyklu | 240 min |
| Trieda emisie hluku | B |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Počet miest | 13 miest |
| Polovičný výkon | Áno |
| Výkon sušenia | B |
| Výška | 818 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Šírka | 596 mm |
| Hmotnosť | 34 kg |
| Instalačná výška oddielu | 81,8 cm |
| Index účinnosti prania (EU 2017/1369) | 1,121 |
| Spotreba energie na cyklus | 0,735 kWh |
| Index účinnosti sušenia (EÚ 2017/1369) | 1,061 |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Spotreba vody na cyklus | 9,9 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 74 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Index energetickej účinnosti (EEI) | 43,9 |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Priehradka dolného koša | Skladateľné |
| Uchytenie dverí | Posunovacie |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ displeja | LED |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Typ príborovej priehradky | Košík |
| Samovyvažovací pánt | Áno |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Veľkosť balenia | 373000 cm³ |
| Šírka balenia | 635 mm |
| Hĺbka balenia | 680 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 36 kg |
| Výška balenia | 864 mm |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1954927 |
| Upozornenia | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7333394053639 |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Počet pracích programov: | 8 |
| Typ motora: | Striedavý |
| Systém sušenia: | AirDry |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Technológia prevodníka: | Áno |
| Odložený štart (min): | 1 h |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Umývacie programy: | Eko, Predopláchnutie, 120min, Quick 30min 40°C, Rýchly, AutoSense, 60min |
| Počet teplotných nastavení: | 3 |
| Doba cyklu: | 240 min |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Počet miest: | 13 miest |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Výkon sušenia: | B |
| Výška: | 818 mm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Šírka: | 596 mm |
| Hmotnosť: | 34 kg |
| Instalačná výška oddielu: | 81,8 cm |
| Index účinnosti prania (EU 2017/1369): | 1,121 |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,735 kWh |
| Index účinnosti sušenia (EÚ 2017/1369): | 1,061 |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,9 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 74 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Index energetickej účinnosti (EEI): | 43,9 |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Priehradka dolného koša: | Skladateľné |
| Uchytenie dverí: | Posunovacie |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ displeja: | LED |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Typ príborovej priehradky: | Košík |
| Samovyvažovací pánt: | Áno |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Veľkosť balenia: | 373000 cm³ |
| Šírka balenia: | 635 mm |
| Hĺbka balenia: | 680 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 36 kg |
| Výška balenia: | 864 mm |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Automatické otvorenie dverí: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1954927 |
| Upozornenia: | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
