Electrolux EIV64453 Čierna Vstavaný 60 cm Indukčná varná doska so zónami 4 zone(s)
Kód: AGDELCPGZ0252Podrobný popis
Electrolux EIV64453 Čierna Vstavaný 60 cm Indukčná varná doska so zónami 4 zone(s)| funkcia Hob²Hood | Áno |
| Certifikácia | CE|DEMKO|WABE|UL|STAR |
| Hmotnosť | 12,1 kg |
| Hĺbka | 520 mm |
| Šírka | 590 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240/400 2N |
| Príkon (plyn) | 0 W |
| Príkon (elektrický) | 7350 W |
| Výkon varnej zóny 1 | 2300 W |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Priemer varnej zóny 1 | 265 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Počet plynových varných zón | 0 zone(s) |
| Rozmery flexibilnej varnej zóny 1 (Š x H) | 105 x 105 mm |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Pravá zadná |
| Flexibilná varná zóna 1 so zvýšením výkonu | 3200 W |
| Výkon varnej zóny 2 | 2300 W |
| Šírka platničky | 60 cm |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3 | 3200 W |
| Výkon varnej zóny 3 | 2300 W |
| Tvar varnej zóny 3 | Kolo |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 3 | 105 mm |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Typ horného povrchu | Sklokeramická |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Pravá predná |
| Priemer varnej zóny 2 | 265 mm |
| Počet flexibilných varných zón | 1 zone(s) |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1 | 3200 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2 | 3200 W |
| Flexibilná varná zóna | Áno |
| Farba | Čierna |
| Certifikáty zhody | CE, UL |
| Veľkosť balenia | 48010 cm³ |
| Šírka balenia | 678 mm |
| Hĺbka balenia | 600 mm |
| Výška balenia | 118 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 12,9 kg |
| Časovač | Áno |
| Typ časovača | Digitálny |
| Bzučiak | Áno |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Detský zámok | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vstavaný displej | Áno |
| Vstavaná kapucňa | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7333394032191 |
| funkcia Hob²Hood: | Áno |
| Certifikácia: | CE|DEMKO|WABE|UL|STAR |
| Hmotnosť: | 12,1 kg |
| Hĺbka: | 520 mm |
| Šírka: | 590 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240/400 2N |
| Príkon (plyn): | 0 W |
| Príkon (elektrický): | 7350 W |
| Výkon varnej zóny 1: | 2300 W |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Tvar varnej zóny 1: | Kolo |
| Priemer varnej zóny 1: | 265 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zone(s) |
| Počet plynových varných zón: | 0 zone(s) |
| Rozmery flexibilnej varnej zóny 1 (Š x H): | 105 x 105 mm |
| Typ varnej dosky: | Indukčná varná doska so zónami |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Pravá zadná |
| Flexibilná varná zóna 1 so zvýšením výkonu: | 3200 W |
| Výkon varnej zóny 2: | 2300 W |
| Šírka platničky: | 60 cm |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3: | 3200 W |
| Výkon varnej zóny 3: | 2300 W |
| Tvar varnej zóny 3: | Kolo |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 3: | 105 mm |
| Tvar varnej zóny 2: | Kolo |
| Typ horného povrchu: | Sklokeramická |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Elektrický |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Pravá predná |
| Priemer varnej zóny 2: | 265 mm |
| Počet flexibilných varných zón: | 1 zone(s) |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1: | 3200 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2: | 3200 W |
| Flexibilná varná zóna: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Certifikáty zhody: | CE, UL |
| Veľkosť balenia: | 48010 cm³ |
| Šírka balenia: | 678 mm |
| Hĺbka balenia: | 600 mm |
| Výška balenia: | 118 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 12,9 kg |
| Časovač: | Áno |
| Typ časovača: | Digitálny |
| Bzučiak: | Áno |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Detský zámok: | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Vstavaná kapucňa: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
