Electrolux KGG64362W Biela Vstavaný 60 cm Plynový 4 zone(s)
Kód: AGDELCPGZ0248Podrobný popis
Electrolux KGG64362W Biela Vstavaný 60 cm Plynový 4 zone(s)| Počet úrovní výkonu | 9 |
| Hĺbka | 520 mm |
| Šírka | 590 mm |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Priemer varnej zóny 2 | 80 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 4 | 2000 W |
| Priemer varnej zóny 4 | 80 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
| Typ varnej zóny 3 | Malý |
| Farba | Biela |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravá predná |
| Typ varnej zóny 1 | Veľký |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Šírka platničky | 60 cm |
| Priemer varnej zóny 3 | 65 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Ľavá zadná časť |
| Typ varnej zóny 4 | Stredná |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Plyn |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Výkon varnej zóny 2 | 2000 W |
| Tvar varnej zóny 3 | Kolo |
| Výkon varnej zóny 1 | 3900 W |
| Typ varnej dosky | Plynový |
| Počet plynových varných zón | 4 zone(s) |
| Farba gombíkov | Nerezová oceľ |
| Typ horného povrchu | Sklo |
| Typ varnej zóny 2 | Stredná |
| Počet elektrických varných zón | 0 zone(s) |
| Farba ovládacieho panela | Biela |
| Priemer varnej zóny 1 | 128 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Plyn |
| Tvar varnej zóny 4 | Kolo |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 3 | 1000 W |
| Výška balenia | 155 mm |
| Hĺbka balenia | 626 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 14,6 kg |
| Šírka balenia | 719 mm |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Systém ovládania | Otočné |
| Vstavaný displej | Nie |
| Vstavaná kapucňa | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7332543834143 |
| Počet úrovní výkonu: | 9 |
| Hĺbka: | 520 mm |
| Šírka: | 590 mm |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Priemer varnej zóny 2: | 80 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Vľavo vpredu |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Plyn |
| Výkon varnej zóny 4: | 2000 W |
| Priemer varnej zóny 4: | 80 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Pravá zadná |
| Typ varnej zóny 3: | Malý |
| Farba: | Biela |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Pravá predná |
| Typ varnej zóny 1: | Veľký |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Šírka platničky: | 60 cm |
| Priemer varnej zóny 3: | 65 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Ľavá zadná časť |
| Typ varnej zóny 4: | Stredná |
| Tvar varnej zóny 1: | Kolo |
| Tvar varnej zóny 2: | Kolo |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Plyn |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Výkon varnej zóny 2: | 2000 W |
| Tvar varnej zóny 3: | Kolo |
| Výkon varnej zóny 1: | 3900 W |
| Typ varnej dosky: | Plynový |
| Počet plynových varných zón: | 4 zone(s) |
| Farba gombíkov: | Nerezová oceľ |
| Typ horného povrchu: | Sklo |
| Typ varnej zóny 2: | Stredná |
| Počet elektrických varných zón: | 0 zone(s) |
| Farba ovládacieho panela: | Biela |
| Priemer varnej zóny 1: | 128 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Plyn |
| Tvar varnej zóny 4: | Kolo |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Plyn |
| Výkon varnej zóny 3: | 1000 W |
| Výška balenia: | 155 mm |
| Hĺbka balenia: | 626 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 14,6 kg |
| Šírka balenia: | 719 mm |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Vstavaná kapucňa: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
