Electrolux LIL61424C Čierna Vstavaný 60 cm Indukčná varná doska so zónami 4 zone(s)
Kód: AGDELCPGZ0236Podrobný popis
Electrolux LIL61424C Čierna Vstavaný 60 cm Indukčná varná doska so zónami 4 zone(s)| Hĺbka | 520 mm |
| Šírka | 590 mm |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Hmotnosť | 8,76 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Tvar varnej zóny 4 | Kolo |
| Priemer varnej zóny 1 | 210 mm |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravá predná |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ varnej zóny 2 | Bežné |
| Priemer varnej zóny 3 | 145 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
| Farba | Čierna |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Ľavá zadná časť |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Typ varnej zóny 1 | Veľký |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Priemer varnej zóny 4 | 180 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Šírka platničky | 60 cm |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Typ varnej zóny 3 | Slabý var |
| Typ horného povrchu | Sklo |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Typ varnej zóny 4 | Bežné |
| Priemer varnej zóny 2 | 180 mm |
| Tvar varnej zóny 3 | Kolo |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Hmotnosť vrátane balenia | 9,56 kg |
| Detský zámok | Áno |
| Umiestnenie ovládania | Vpravo hore |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Upozornenia | Avoid water contact with electrical components and wires., Use in accordance with the operating instructions and safety guidelines., Do not leave the appliance switched on unattended. |
| Vstavaná kapucňa | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7332543774685 |
| Hĺbka: | 520 mm |
| Šírka: | 590 mm |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Hmotnosť: | 8,76 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Tvar varnej zóny 4: | Kolo |
| Priemer varnej zóny 1: | 210 mm |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zone(s) |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Pravá predná |
| Tvar varnej zóny 2: | Kolo |
| Typ varnej dosky: | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ varnej zóny 2: | Bežné |
| Priemer varnej zóny 3: | 145 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Pravá zadná |
| Farba: | Čierna |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Elektrický |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Ľavá zadná časť |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Elektrický |
| Typ varnej zóny 1: | Veľký |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Vľavo vpredu |
| Priemer varnej zóny 4: | 180 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Elektrický |
| Šírka platničky: | 60 cm |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Typ varnej zóny 3: | Slabý var |
| Typ horného povrchu: | Sklo |
| Tvar varnej zóny 1: | Kolo |
| Typ varnej zóny 4: | Bežné |
| Priemer varnej zóny 2: | 180 mm |
| Tvar varnej zóny 3: | Kolo |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 9,56 kg |
| Detský zámok: | Áno |
| Umiestnenie ovládania: | Vpravo hore |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Upozornenia: | Avoid water contact with electrical components and wires., Use in accordance with the operating instructions and safety guidelines., Do not leave the appliance switched on unattended. |
| Vstavaná kapucňa: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
