Electrolux Serie 300 LIT30230C Čierna Vstavaný 29 cm Indukčná varná doska so zónami 2 zone(s)
Kód: AGDELCPGZ0218Podrobný popis
Electrolux Serie 300 LIT30230C Čierna Vstavaný 29 cm Indukčná varná doska so zónami 2 zone(s)| Domino | Áno |
| funkcia Hob²Hood | Nie |
| Certifikácia | UL|DEMKO|CE |
| Šírka | 290 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 49 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 27 cm |
| Hmotnosť | 5,41 kg |
| Príkon (elektrický) | 3650 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Typ horného povrchu | Temperované sklo |
| Typ varnej zóny 1 | Veľký |
| Farba | Čierna |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Priemer varnej zóny 1 | 210 mm |
| Šírka platničky | 29 cm |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Zadný uprostred |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Typ rámčeka | Bezrámové |
| Typ varnej zóny 2 | Stredná |
| Počet elektrických varných zón | 2 zone(s) |
| Počet varných zón | 2 zone(s) |
| Priemer varnej zóny 2 | 145 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Predný uprostred |
| Certifikáty zhody | UL, CE |
| Hĺbka balenia | 600 mm |
| Výška balenia | 125 mm |
| Šírka balenia | 388 mm |
| Veľkosť balenia | 29100 cm³ |
| Hmotnosť vrátane balenia | 6,18 kg |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Typ časovača | Digitálny |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vstavaný displej | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla | Áno |
| Časovač | Áno |
| Bzučiak | Áno |
| Upozornenia | Use in accordance with the operating instructions and safety guidelines., Avoid water contact with electrical components and wires., Do not leave the appliance switched on unattended. |
| Vstavaná kapucňa | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7332543848287 |
| Domino: | Áno |
| funkcia Hob²Hood: | Nie |
| Certifikácia: | UL|DEMKO|CE |
| Šírka: | 290 mm |
| Hĺbka: | 520 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 49 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 27 cm |
| Hmotnosť: | 5,41 kg |
| Príkon (elektrický): | 3650 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Typ horného povrchu: | Temperované sklo |
| Typ varnej zóny 1: | Veľký |
| Farba: | Čierna |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Priemer varnej zóny 1: | 210 mm |
| Šírka platničky: | 29 cm |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Typ varnej dosky: | Indukčná varná doska so zónami |
| Tvar varnej zóny 1: | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Zadný uprostred |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Tvar varnej zóny 2: | Kolo |
| Typ rámčeka: | Bezrámové |
| Typ varnej zóny 2: | Stredná |
| Počet elektrických varných zón: | 2 zone(s) |
| Počet varných zón: | 2 zone(s) |
| Priemer varnej zóny 2: | 145 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Elektrický |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Predný uprostred |
| Certifikáty zhody: | UL, CE |
| Hĺbka balenia: | 600 mm |
| Výška balenia: | 125 mm |
| Šírka balenia: | 388 mm |
| Veľkosť balenia: | 29100 cm³ |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 6,18 kg |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Typ časovača: | Digitálny |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Bzučiak: | Áno |
| Upozornenia: | Use in accordance with the operating instructions and safety guidelines., Avoid water contact with electrical components and wires., Do not leave the appliance switched on unattended. |
| Vstavaná kapucňa: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
