Indukčná varná doska MPM-60-IM-13/N, čierna, šírka 60 cm
Kód: AGDMPMPGZ0043Podrobný popis
Indukčná varná doska MPM-60-IM-13/N, čierna, šírka 60 cm| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Funkcia Stop & Go | Áno |
| Počet úrovní výkonu | 9 |
| Hĺbka | 62 mm |
| Šírka | 590 mm |
| Výška | 520 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Príkon (elektrický) | 7360 W |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Priemer varnej zóny 3 | 180 mm |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 2 | 1600 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Farba | Čierna |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Typ horného povrchu | Sklo |
| Priemer varnej zóny 2 | 160 mm |
| Výkon varnej zóny 3 | 2200 W |
| Časovač | Áno |
| Typ časovača | Digitálny |
| Dĺžka časovača | 99 min |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Umiestnenie ovládania | Horné predné |
| Vstavaná kapucňa | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 5903151087355 |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Funkcia Stop & Go: | Áno |
| Počet úrovní výkonu: | 9 |
| Hĺbka: | 62 mm |
| Šírka: | 590 mm |
| Výška: | 520 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Príkon (elektrický): | 7360 W |
| Typ varnej dosky: | Indukčná varná doska so zónami |
| Priemer varnej zóny 3: | 180 mm |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 2: | 1600 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Farba: | Čierna |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Typ horného povrchu: | Sklo |
| Priemer varnej zóny 2: | 160 mm |
| Výkon varnej zóny 3: | 2200 W |
| Časovač: | Áno |
| Typ časovača: | Digitálny |
| Dĺžka časovača: | 99 min |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Umiestnenie ovládania: | Horné predné |
| Vstavaná kapucňa: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
