Indukčná varná doska Taurus Darkfire s nastaviteľnými funkciami
Kód: AGDTAUPGZ0005Podrobný popis
Indukčná varná doska Taurus Darkfire s nastaviteľnými funkciami| Štandardná varná zóna | 2000 W |
| Teplotný rozsah | 60 - 240 °C |
| Výška | 45 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Hĺbka | 365 mm |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ varnej zóny 1 | Bežné |
| Farba | Čierna |
| Priemer varnej zóny 1 | 200 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Šírka platničky | 29 cm |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Výkon varnej zóny 1 | 2000 W |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Stredná |
| Rodičovský zámok | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Umiestnenie ovládania | Horné predné |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Odpočet | Áno |
| Časovač (max) | 3 h |
| Upozornenia | Do not leave the appliance switched on unattended., Use in accordance with the operating instructions and safety guidelines., Avoid water contact with electrical components and wires. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 8414234746702 |
| Štandardná varná zóna: | 2000 W |
| Teplotný rozsah: | 60 - 240 °C |
| Výška: | 45 mm |
| Šírka: | 290 mm |
| Hĺbka: | 365 mm |
| Typ varnej dosky: | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ varnej zóny 1: | Bežné |
| Farba: | Čierna |
| Priemer varnej zóny 1: | 200 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Šírka platničky: | 29 cm |
| Tvar varnej zóny 1: | Kolo |
| Výkon varnej zóny 1: | 2000 W |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Stredná |
| Rodičovský zámok: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Umiestnenie ovládania: | Horné predné |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Odpočet: | Áno |
| Časovač (max): | 3 h |
| Upozornenia: | Do not leave the appliance switched on unattended., Use in accordance with the operating instructions and safety guidelines., Avoid water contact with electrical components and wires. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
