Varná doska Bosch Series 2 PUG611AA5E čierna 60 cm Indukčná varná doska 4 zóny
Kód: AGDBOSPGZ0233Podrobný popis
Varná doska Bosch Series 2 PUG611AA5E čierna 60 cm Indukčná varná doska 4 zóny| Počet úrovní výkonu | 9 |
| Funkcia Boost | Áno |
| Ochrana proti náhodnému spusteniu | Áno |
| Rýchly štart | Áno |
| Počet funkcií Boost | 1 |
| Detekcia panvice | Áno |
| Instalačná hĺbka oddielu | 5,1 cm |
| Inštalačný priestor - hĺbka (max) | 50 cm |
| Výška | 51 mm |
| Hĺbka | 522 mm |
| Šírka | 592 mm |
| Dĺžka šnúry | 1,1 m |
| Instalačná šírka oddielu | 56 cm |
| Príkon (elektrický) | 4600 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1 | 3100 W |
| Flexibilná varná zóna | Áno |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Priemer varnej zóny 3 | 180 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Farba | Čierna |
| Výkon varnej zóny 3 | 1800 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Priemer varnej zóny 2 | 145 mm |
| Priemer varnej zóny 4 | 145 mm |
| Priemer varnej zóny 1 | 180 mm |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 4 | 1400 W |
| Výkon varnej zóny 1 | 1800 W |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Tvar varnej zóny 3 | Kolo |
| Typ rámčeka | Bezrámové |
| Výkon varnej zóny 2 | 1400 W |
| Tvar varnej zóny 4 | Kolo |
| Počet súčasne použitých varných zón | 4 |
| Šírka platničky | 60 cm |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Typ horného povrchu | Sklokeramická |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vstavaný displej | Nie |
| Časovač | Nie |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Vstavaná kapucňa | Nie |
| Gril | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 4242005285433 |
| Počet úrovní výkonu: | 9 |
| Funkcia Boost: | Áno |
| Ochrana proti náhodnému spusteniu: | Áno |
| Rýchly štart: | Áno |
| Počet funkcií Boost: | 1 |
| Detekcia panvice: | Áno |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 5,1 cm |
| Inštalačný priestor - hĺbka (max): | 50 cm |
| Výška: | 51 mm |
| Hĺbka: | 522 mm |
| Šírka: | 592 mm |
| Dĺžka šnúry: | 1,1 m |
| Instalačná šírka oddielu: | 56 cm |
| Príkon (elektrický): | 4600 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1: | 3100 W |
| Flexibilná varná zóna: | Áno |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Priemer varnej zóny 3: | 180 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Elektrický |
| Farba: | Čierna |
| Výkon varnej zóny 3: | 1800 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Elektrický |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zone(s) |
| Priemer varnej zóny 2: | 145 mm |
| Priemer varnej zóny 4: | 145 mm |
| Priemer varnej zóny 1: | 180 mm |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 4: | 1400 W |
| Výkon varnej zóny 1: | 1800 W |
| Tvar varnej zóny 1: | Kolo |
| Typ varnej dosky: | Indukčná varná doska so zónami |
| Tvar varnej zóny 3: | Kolo |
| Typ rámčeka: | Bezrámové |
| Výkon varnej zóny 2: | 1400 W |
| Tvar varnej zóny 4: | Kolo |
| Počet súčasne použitých varných zón: | 4 |
| Šírka platničky: | 60 cm |
| Tvar varnej zóny 2: | Kolo |
| Typ horného povrchu: | Sklokeramická |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Časovač: | Nie |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Vstavaná kapucňa: | Nie |
| Gril: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
