Vstavaná indukčná varná doska MPM-45-IM-16/W, biela
Kód: AGDMPMPGZ0040Podrobný popis
Vstavaná indukčná varná doska MPM-45-IM-16/W, biela| Počet úrovní výkonu | 9 |
| Šírka balenia | 515 mm |
| Hĺbka balenia | 560 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Hĺbka | 510 mm |
| Výška | 60 mm |
| Výška balenia | 115 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3 | 2000 W |
| Farba | Biela |
| Výkon varnej zóny 3 | 1500 W |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ horného povrchu | Sklo |
| Výkon varnej zóny 1 | 2000 W |
| Flexibilná varná zóna | Áno |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2 | 2600 W |
| Výkon varnej zóny 2 | 2000 W |
| Materiál mriežky sporáku | Sklo |
| Počet varných zón | 3 zone(s) |
| Časovač | Áno |
| Typ časovača | Digitálny |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Dĺžka časovača | 99 min |
| Upozornenia | Do not leave the appliance switched on unattended., Avoid water contact with electrical components and wires., Use in accordance with the operating instructions and safety guidelines. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 5903151090768 |
| Počet úrovní výkonu: | 9 |
| Šírka balenia: | 515 mm |
| Hĺbka balenia: | 560 mm |
| Šírka: | 450 mm |
| Hĺbka: | 510 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Výška balenia: | 115 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3: | 2000 W |
| Farba: | Biela |
| Výkon varnej zóny 3: | 1500 W |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Typ varnej dosky: | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ horného povrchu: | Sklo |
| Výkon varnej zóny 1: | 2000 W |
| Flexibilná varná zóna: | Áno |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2: | 2600 W |
| Výkon varnej zóny 2: | 2000 W |
| Materiál mriežky sporáku: | Sklo |
| Počet varných zón: | 3 zone(s) |
| Časovač: | Áno |
| Typ časovača: | Digitálny |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Dĺžka časovača: | 99 min |
| Upozornenia: | Do not leave the appliance switched on unattended., Avoid water contact with electrical components and wires., Use in accordance with the operating instructions and safety guidelines. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
