Mikrovlnná rúra Electrolux EMS4253TEX Vstavaná kombinovaná mikrovlnná rúra 900 W Čierna, nerezová oceľ
Kód: AGDELCKMZ0021Podrobný popis
Mikrovlnná rúra Electrolux EMS4253TEX Vstavaná kombinovaná mikrovlnná rúra 900 W Čierna, nerezová oceľ| Mikrovlnný výkon | 900 W |
| Otočný tanier | Nie |
| Výkon grilu | 1000 W |
| Časovač | Áno |
| Farba | Čierna, Nerezová oceľ |
| Typ produktu | Kombinovaná mikrovlnka |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Detský zámok | Nie |
| Instalačná šírka oddielu | 56 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Instalačná výška oddielu | 38 cm |
| Výška | 377 mm |
| Hĺbka | 595 mm |
| Šírka | 388 mm |
| Hmotnosť | 15,7 kg |
| Celková spotreba | 1400 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Upozornenia | Use only cookware suitable for microwave ovens to avoid the risk of fire or explosion., Do not use the appliance if it is damaged to avoid the risk of electric shock or fire., Make sure the microwave oven is correctly installed and properly ventilated. |
| Gril | Áno |
| Konvekčné varenie | Áno |
| Funkcia uchovania teploty | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 7332543715671 |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Otočný tanier: | Nie |
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Časovač: | Áno |
| Farba: | Čierna, Nerezová oceľ |
| Typ produktu: | Kombinovaná mikrovlnka |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Detský zámok: | Nie |
| Instalačná šírka oddielu: | 56 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Instalačná výška oddielu: | 38 cm |
| Výška: | 377 mm |
| Hĺbka: | 595 mm |
| Šírka: | 388 mm |
| Hmotnosť: | 15,7 kg |
| Celková spotreba: | 1400 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Upozornenia: | Use only cookware suitable for microwave ovens to avoid the risk of fire or explosion., Do not use the appliance if it is damaged to avoid the risk of electric shock or fire., Make sure the microwave oven is correctly installed and properly ventilated. |
| Gril: | Áno |
| Konvekčné varenie: | Áno |
| Funkcia uchovania teploty: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
