Electrolux EOC6H76X 72 L A Čierna
Kód: AGDELCPIZ0199Podrobný popis
Electrolux EOC6H76X 72 L A Čierna| Vrátane grilovacieho roštu | Áno |
| Počet plechov na pečenie | 1 |
| Plech na pečenie | Áno |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Výkon lampy | 40 W |
| Typ lampy | Halogén |
| Hmotnosť | 33,2 kg |
| Instalačná šírka oddielu | 56 cm |
| Výška | 594 mm |
| Instalačná výška oddielu | 60 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Šírka | 596 mm |
| Hĺbka | 569 mm |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,93 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Celková spotreba | 3390 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0,69 kWh |
| Zasúvateľné gombíky | Áno |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Systém ovládania | Dotyk, Otočné |
| Otváranie dverí rúry | Vyklápacie |
| Uchytenie dverí | Dole |
| Dĺžka šnúry | 1,6 m |
| Farba rukoväte | Nerezová oceľ |
| Farba | Čierna |
| Typ displeja | LCD |
| Materiál dverí | Sklo |
| Úroveň hluku | 45 dB |
| Farba gombíkov | Nerezová oceľ |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Vstavaný displej | Áno |
| Mäkké zatváracie dvere | Áno |
| Šírka balenia | 635 mm |
| Hĺbka balenia | 670 mm |
| Výška balenia | 654 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 34,2 kg |
| Odložený štart | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Typ časovača | Digitálny |
| Odkvapkávacia miska | Áno |
| Integrované hodiny | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Nie |
| Detský zámok | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla | Áno |
| Rýchle zahriatie | Áno |
| Spodný ohrev | Áno |
| Počet rúr | 1 |
| Čistý objem rúry | 72 L |
| Rozsah termostatu rúry | 30 - 300 °C |
| Typ rúry | Elektrická rúra |
| Funkcia pečenia pizze | Áno |
| Konvekčné varenie | Áno |
| Celková vnútorná kapacita rúry | 72 L |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Demo-výučbový režim | Áno |
| Gril | Áno |
| Varenie v pare | Áno |
| Počet políc | 6 police/políc |
| Funkcia rozmrazovania rúry | Áno |
| Turbo režim | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in ovens |
|---|---|
| EAN: | 7332543974610 |
| Vrátane grilovacieho roštu: | Áno |
| Počet plechov na pečenie: | 1 |
| Plech na pečenie: | Áno |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Výkon lampy: | 40 W |
| Typ lampy: | Halogén |
| Hmotnosť: | 33,2 kg |
| Instalačná šírka oddielu: | 56 cm |
| Výška: | 594 mm |
| Instalačná výška oddielu: | 60 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Šírka: | 596 mm |
| Hĺbka: | 569 mm |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,93 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Celková spotreba: | 3390 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): | 0,69 kWh |
| Zasúvateľné gombíky: | Áno |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Systém ovládania: | Dotyk, Otočné |
| Otváranie dverí rúry: | Vyklápacie |
| Uchytenie dverí: | Dole |
| Dĺžka šnúry: | 1,6 m |
| Farba rukoväte: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Čierna |
| Typ displeja: | LCD |
| Materiál dverí: | Sklo |
| Úroveň hluku: | 45 dB |
| Farba gombíkov: | Nerezová oceľ |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Mäkké zatváracie dvere: | Áno |
| Šírka balenia: | 635 mm |
| Hĺbka balenia: | 670 mm |
| Výška balenia: | 654 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 34,2 kg |
| Odložený štart: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Typ časovača: | Digitálny |
| Odkvapkávacia miska: | Áno |
| Integrované hodiny: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Nie |
| Detský zámok: | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla: | Áno |
| Rýchle zahriatie: | Áno |
| Spodný ohrev: | Áno |
| Počet rúr: | 1 |
| Čistý objem rúry: | 72 L |
| Rozsah termostatu rúry: | 30 - 300 °C |
| Typ rúry: | Elektrická rúra |
| Funkcia pečenia pizze: | Áno |
| Konvekčné varenie: | Áno |
| Celková vnútorná kapacita rúry: | 72 L |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Demo-výučbový režim: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Varenie v pare: | Áno |
| Počet políc: | 6 police/políc |
| Funkcia rozmrazovania rúry: | Áno |
| Turbo režim: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
