Electrolux EOD4P57H rúra 3490 W A+ Čierna
Kód: AGDELCPIZ0200Podrobný popis
Electrolux EOD4P57H rúra 3490 W A+ Čierna| Vrátane teleskopickej koľajnice | Áno |
| Typ lampy | Halogén |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Šírka | 596 mm |
| Hĺbka | 569 mm |
| Výška | 594 mm |
| Instalačná výška oddielu | 60 cm |
| Hmotnosť | 32,1 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,93 kWh |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0,69 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | A+ |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Uchytenie dverí | Dole |
| Farba | Čierna |
| Zasúvateľné gombíky | Áno |
| Otváranie dverí rúry | Vyklápacie |
| Vstavaný displej | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1,6 m |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Farba rukoväte | Čierna |
| Systém ovládania | Otočné |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Farba gombíkov | Čierna |
| On/off vypínač | Áno |
| Signál pripravenosti | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Odložený štart | Áno |
| Typ časovača | Mechanický |
| Detský zámok | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla | Áno |
| Varenie v pare | Áno |
| Počet varných programov | 9 |
| Gril | Áno |
| Typ rúry | Elektrická rúra |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Výkon grilu | 2300 W |
| Typ čistenia | Pyrolytický |
| Funkcia pečenia pizze | Áno |
| Funkcia ventilátora | Áno |
| Celkový výkon rúry | 3490 W |
| Počet rúr | 1 |
| Samočistiaci | Áno |
| Spodný ohrev | Áno |
| Čistý objem rúry | 72 L |
| Funkcia rozmrazovania rúry | Áno |
| Konvekčné varenie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in ovens |
|---|---|
| EAN: | 7332543997480 |
| Vrátane teleskopickej koľajnice: | Áno |
| Typ lampy: | Halogén |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Šírka: | 596 mm |
| Hĺbka: | 569 mm |
| Výška: | 594 mm |
| Instalačná výška oddielu: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 32,1 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,93 kWh |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): | 0,69 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | A+ |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Uchytenie dverí: | Dole |
| Farba: | Čierna |
| Zasúvateľné gombíky: | Áno |
| Otváranie dverí rúry: | Vyklápacie |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1,6 m |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Farba gombíkov: | Čierna |
| On/off vypínač: | Áno |
| Signál pripravenosti: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Odložený štart: | Áno |
| Typ časovača: | Mechanický |
| Detský zámok: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla: | Áno |
| Varenie v pare: | Áno |
| Počet varných programov: | 9 |
| Gril: | Áno |
| Typ rúry: | Elektrická rúra |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Výkon grilu: | 2300 W |
| Typ čistenia: | Pyrolytický |
| Funkcia pečenia pizze: | Áno |
| Funkcia ventilátora: | Áno |
| Celkový výkon rúry: | 3490 W |
| Počet rúr: | 1 |
| Samočistiaci: | Áno |
| Spodný ohrev: | Áno |
| Čistý objem rúry: | 72 L |
| Funkcia rozmrazovania rúry: | Áno |
| Konvekčné varenie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
