MPM-63-BO-30 vstavaná elektrická rúra čierna
Kód: AGDMPMPIZ0024Podrobný popis
MPM-63-BO-30 vstavaná elektrická rúra čierna| Vrátane grilovacieho roštu | Áno |
| Počet plechov na pečenie | 1 |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Typ lampy | Halogén |
| Čistá hmotnosť (vnútorný kartón) | 29,6 kg |
| Hrubá hmotnosť (vnútorný kartón) | 32 kg |
| Hĺbka | 568 mm |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 595 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Príkon | 2,4 kW |
| Systém ovládania | Gombík, Dotyk |
| Farba rukoväte | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | Áno |
| Jednoduchá demontáž | Áno |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Externý ventilátor chladenia skrine | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ sprievodcu | Rebríky/teleskopy (1 pár) |
| Uchytenie dverí | Dole |
| Chladné dvere | Áno |
| Materiál dverí | Sklo |
| Časovač (max) | 24 h |
| Odpočet | Áno |
| Integrované hodiny | Áno |
| Detský zámok | Nie |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2337070 |
| Upozornenia | Do not use in damp areas - risk of electric shock., The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet., The product heats up during use - risk of burns. |
| Smaltovaný povrch | Áno |
| Typ rúry | Elektrické |
| Čistý objem rúry | 76 l |
| Počet rúr | 1 |
| Veľkosť rúry | Veľká |
| Typ čistenia | Para |
| Konvekčné varenie | Áno |
| Gril | Áno |
| Varenie v pare | Nie |
| Počet funkcií | 9 |
| Horný a dolný ohrev | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in ovens |
|---|---|
| EAN: | 5903151074003 |
| Vrátane grilovacieho roštu: | Áno |
| Počet plechov na pečenie: | 1 |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Typ lampy: | Halogén |
| Čistá hmotnosť (vnútorný kartón): | 29,6 kg |
| Hrubá hmotnosť (vnútorný kartón): | 32 kg |
| Hĺbka: | 568 mm |
| Šírka: | 595 mm |
| Výška: | 595 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A |
| Príkon: | 2,4 kW |
| Systém ovládania: | Gombík, Dotyk |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Farba: | Čierna |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Jednoduchá demontáž: | Áno |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Externý ventilátor chladenia skrine: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Typ sprievodcu: | Rebríky/teleskopy (1 pár) |
| Uchytenie dverí: | Dole |
| Chladné dvere: | Áno |
| Materiál dverí: | Sklo |
| Časovač (max): | 24 h |
| Odpočet: | Áno |
| Integrované hodiny: | Áno |
| Detský zámok: | Nie |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2337070 |
| Upozornenia: | Do not use in damp areas - risk of electric shock., The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet., The product heats up during use - risk of burns. |
| Smaltovaný povrch: | Áno |
| Typ rúry: | Elektrické |
| Čistý objem rúry: | 76 l |
| Počet rúr: | 1 |
| Veľkosť rúry: | Veľká |
| Typ čistenia: | Para |
| Konvekčné varenie: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Varenie v pare: | Nie |
| Počet funkcií: | 9 |
| Horný a dolný ohrev: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
