MPM 116-CJI-17 kombinovaná chladnička Vstavaný 116 L Biela
Kód: AGDMPMLOZ0010Podrobný popis
MPM 116-CJI-17 kombinovaná chladnička Vstavaný 116 L Biela| Celkový čistý objem | 116 L |
| Úroveň hluku | 39 dB |
| Trieda emisie hluku | C |
| Klimatická trieda | N-ST |
| Šírka | 590 mm |
| Výška | 820 mm |
| Hĺbka | 543 mm |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Ročná spotreba energie | 148 kWh |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Farba | Biela |
| Uchytenie dverí | Pravý |
| Vstavaný displej | Nie |
| Výrobník ľadu | Nie |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1607387 |
| Upozornenia | Installation should be carried out by a qualified professional., Do not dismantle the appliance yourself., The appliance contains substances hazardous to the environment; do not dispose of in the regular rubbish bin. |
| Čistá kapacita chladničky | 100 L |
| Osvetlenie interiéru chladničky | Áno |
| Priečinok na vajcia | Áno |
| Typ lampy | LED |
| Počet priehradok chladničky | 2 |
| Police v dverách chladničky | 3 |
| Mraziaci výkon | 2 kg/24h |
| Umiestnenie mrazničky | Umiestnený hore |
| Teplota mrazničky (min) | -9 °C |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu | 12 h |
| Čistá kapacita mrazničky | 16 L |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in refrigerators and freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 5903151039248 |
| Celkový čistý objem: | 116 L |
| Úroveň hluku: | 39 dB |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Klimatická trieda: | N-ST |
| Šírka: | 590 mm |
| Výška: | 820 mm |
| Hĺbka: | 543 mm |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Ročná spotreba energie: | 148 kWh |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Farba: | Biela |
| Uchytenie dverí: | Pravý |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Výrobník ľadu: | Nie |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1607387 |
| Upozornenia: | Installation should be carried out by a qualified professional., Do not dismantle the appliance yourself., The appliance contains substances hazardous to the environment; do not dispose of in the regular rubbish bin. |
| Čistá kapacita chladničky: | 100 L |
| Osvetlenie interiéru chladničky: | Áno |
| Priečinok na vajcia: | Áno |
| Typ lampy: | LED |
| Počet priehradok chladničky: | 2 |
| Police v dverách chladničky: | 3 |
| Mraziaci výkon: | 2 kg/24h |
| Umiestnenie mrazničky: | Umiestnený hore |
| Teplota mrazničky (min): | -9 °C |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu: | 12 h |
| Čistá kapacita mrazničky: | 16 L |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
