Vstavaná práčka ELECTROLUX EW8F348SCI
Kód: AGDELCPRZ0013Podrobný popis
Vstavaná práčka ELECTROLUX EW8F348SCI| Úroveň hluku (pri točení) | 69 dB |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Maximálne otáčky odstreďovania | 1400 ot/min |
| Wi-Fi ovládanie | Nie |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia | Áno |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Doba cyklu (max) | 218 min |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Časovač | Áno |
| Systém vyváženia náplne | Áno |
| Trieda emisie hluku | A |
| Počet pracích programov | 13 |
| NFC | Nie |
| Výška | 819 mm |
| Šírka | 596 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Hmotnosť | 75 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 47 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Typ konektora | Typ F |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba vody na cyklus | 44 L |
| Materiál bubna | Nerezová oceľ |
| Materiál vane | Plast |
| Sklenený priezor | Áno |
| Zásobník na vodu | Studený |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Typ displeja | LED |
| Farba | Biela |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Technológia prevodníka | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Osvetlenie displeja | Áno |
| Typ motora | Striedavý |
| Farba podsvietenia | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Farba dverí | Biela |
| Výška balenia | 880 mm |
| Hĺbka balenia | 660 mm |
| Šírka balenia | 620 mm |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| LED indikátor priebehu programu | Áno |
| Bzučiak | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1375645 |
| Upozornenia | Do not exceed the maximum load of the washing machine., The washing machine must be installed in accordance with the installation instructions to prevent the risk of flooding., Do not touch the washing machine with wet hands to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in washing machines |
|---|---|
| EAN: | 7332543983339 |
| Úroveň hluku (pri točení): | 69 dB |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Maximálne otáčky odstreďovania: | 1400 ot/min |
| Wi-Fi ovládanie: | Nie |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia: | Áno |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Doba cyklu (max): | 218 min |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Časovač: | Áno |
| Systém vyváženia náplne: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | A |
| Počet pracích programov: | 13 |
| NFC: | Nie |
| Výška: | 819 mm |
| Šírka: | 596 mm |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Hmotnosť: | 75 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 47 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Typ konektora: | Typ F |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba vody na cyklus: | 44 L |
| Materiál bubna: | Nerezová oceľ |
| Materiál vane: | Plast |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Zásobník na vodu: | Studený |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Typ displeja: | LED |
| Farba: | Biela |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Technológia prevodníka: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Osvetlenie displeja: | Áno |
| Typ motora: | Striedavý |
| Farba podsvietenia: | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Farba dverí: | Biela |
| Výška balenia: | 880 mm |
| Hĺbka balenia: | 660 mm |
| Šírka balenia: | 620 mm |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| LED indikátor priebehu programu: | Áno |
| Bzučiak: | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1375645 |
| Upozornenia: | Do not exceed the maximum load of the washing machine., The washing machine must be installed in accordance with the installation instructions to prevent the risk of flooding., Do not touch the washing machine with wet hands to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
