Kovinski lovilec krogel K-14-3 14x14 cm ravno
Kód: STZBRPKUL0001Podrobný popis
Kovinski lovilec krogel K-14-3 14x14 cm ravno| Hrúbka | 1,25 mm |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Materiál | Kov |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Ensure that the area behind the target is safe and does not endanger bystanders., Use only on shooting ranges or in safe and properly marked areas. |
| Farba | Čierna |
| Rozmery | 140 x 140 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bullet traps |
|---|---|
| EAN: | 5907461607364 |
| Hrúbka: | 1,25 mm |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Materiál: | Kov |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Ensure that the area behind the target is safe and does not endanger bystanders., Use only on shooting ranges or in safe and properly marked areas. |
| Farba: | Čierna |
| Rozmery: | 140 x 140 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
