MINI TRANGIA T/28-T
Kód: SURTRGPGA0010Podrobný popis
MINI TRANGIA T/28-T| Vešiak na palice | Áno |
| Priemer panvice | 15 cm |
| Kapacita hrnca | 0,8 l |
| Farba | Strieborná |
| Jednoduchá preprava | Áno |
| Hmotnosť | 350 g |
| Rozmery po zložení | 150 x 67 mm |
| Upozornenia | Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use near flammable materials. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Burners |
|---|---|
| EAN: | 7315081002854 |
| Vešiak na palice: | Áno |
| Priemer panvice: | 15 cm |
| Kapacita hrnca: | 0,8 l |
| Farba: | Strieborná |
| Jednoduchá preprava: | Áno |
| Hmotnosť: | 350 g |
| Rozmery po zložení: | 150 x 67 mm |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use near flammable materials. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
