TRANGIA MINI SPORÁK
Kód: SURTRGPGA0009Podrobný popis
TRANGIA MINI SPORÁK| Počet varných zón | 1 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 1 | 1000 W |
| Farba | Strieborná |
| Priemer produktu | 95 mm |
| Hmotnosť | 162 g |
| Výška | 62 mm |
| Upozornenia | Do not use near flammable materials., Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Burners |
|---|---|
| EAN: | 7315081002816 |
| Počet varných zón: | 1 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 1: | 1000 W |
| Farba: | Strieborná |
| Priemer produktu: | 95 mm |
| Hmotnosť: | 162 g |
| Výška: | 62 mm |
| Upozornenia: | Do not use near flammable materials., Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
