TRANGIA SPIRIT HORÁK/B25
Kód: SURTRGPGA0015Podrobný popis
TRANGIA SPIRIT HORÁK/B25| Priemer produktu | 75 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hmotnosť | 110 g |
| Upozornenia | Do not use near flammable materials., Avoid direct contact with skin and eyes. |
| Počet varných zón | 1 zone(s) |
| Základný materiál | Mosadz |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Burners |
|---|---|
| EAN: | 7315086025001 |
| Priemer produktu: | 75 mm |
| Výška: | 42 mm |
| Hmotnosť: | 110 g |
| Upozornenia: | Do not use near flammable materials., Avoid direct contact with skin and eyes. |
| Počet varných zón: | 1 zone(s) |
| Základný materiál: | Mosadz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
